POČET NÁVŠTĚV:

Load Counter

Literární večer - 11.6.2009

15. června 2009 v 12:13 | Hanka Hosnedlová |  Archiv
Kontrasty před létem
Tentokrát se červnového literárního večera z dlouhodobého cyklu Malé literární troufalosti jako garant ujal nejmladší člen našeho sdružení Jirka Sivok. Bohužel ani skutečnost, že se ustálilo počasí, ani fakt, že akce byla avizována v tisku, rozhlase a opakovaně i prostřednictvím internetu, nedokázaly ve čtvrtek 11.června zcela naplnit sál galerie Měsíce ve dne. Nicméně navzdory problémům, které se v průběhu přípravy pořadu s názvem Kontrasty vyskytly - ať už je řeč o rodinných záležitostech producenta či o tom, že se v posledních dnech před akcí odhlásilo z různých, více či méně závažných, důvodů pět účinkujících, večer dopadl nad očekávání dobře.
Zasloužil se o to nejen Jirka Sivok v roli scénáristy, režiséra, spíkra i účinkujícího, ale i písničkář Zbyšek Raška s hudebními vstupy, které báječně ladily s poetikou i rozverností přednesených ukázek z tvorby. A samozřejmě i díky účinkujícím - Vlastě Duškové, Stáně Bumbové, Petru Šulistovi, Ondrovi Havlíčkovi, Františku Niedlovi, Petru Válkovi a Hance Hosnedlové s kolegyní Zuzanou Heřmanovou. Navíc Jirka Sivok a Petr Válek převedli překvapivě působivý a dobře připravený dramatický výstup, který měl silný ohlas mezi diváky. Poděkování patří i těm členům z řad našeho klubu, kteří přišli alespoň účastí podpořit své kolegy, i když - jako obvykle - mohl být tento počet nepochybně podstatně vyšší.
Pořad Kontrasty byl poslední před tříměsíční letní pauzou a je povzbuzením pro jeho tvůrce i účinkující, že se obsahově vyvedl. Snad příště budeme moci totéž říci i o divácké účasti.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama