POČET NÁVŠTĚV:

Load Counter

Jako honorář vstupenka na Davis Cup

29. listopadu 2012 v 19:30 | Hanka Hosnedlová |  Co bylo

České Budějovice / Praha - Úplně na začátku byl nápad tenisty Tomáše Berdycha a jeho výzva inzerovaná na internetu. "Napište, vyfoťte nebo natočte, jak velký jste fanoušek, a dva nejlepší příspěvky, které osobně vyberu, získají lístky na finále Davis Cupu," říkalo se v Berdychově nabídce. Ovšem ještě je třeba dodat, že zájemci měli na tuto soutěžní prezentaci necelé dva dny.

Přesto se mladý českobudějovický hudebník a tenisový příznivec David Novotný této příležitosti chopil. A nejenže během určené krátké doby složil písničku vyjadřující jeho nadšený vztah k bílému sportu a nahrál ji, ale natočil k tomu všemu ještě vlastní videoklip. Není tedy divu, že oním šťastlivcem, který volné lístky získal, byl právě on.

David si pozvání na podzimní Davis Cup do Prahy opravdu užil a přivezl si z finále plnou náruč báječných zážitků. A pokud byste chtěli i vy vidět a slyšet, co mu tuto výhru vyneslo, podívejte se na stránky www.bandzone.cz/david, kde se můžete navíc seznámit i s dalšími aktivitami tohoto mladého hudebníka. -hh-


Foto z archivu Josefa Jakla
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama