POČET NÁVŠTĚV:

Load Counter

Jindřichohradecký Textík

26. října 2013 v 17:30 | František Tylšar |  Archiv
Jindřichohradecký Textík

Nakladatelství Epika pod záštitou města Jindřichův Hradec a Jihočeského klubu obce spisovatelů vyhlašuje IV. ročník autorské literární soutěže pro děti - jindřichohradecký Textík. Soutěží se v oboru próza a poezie. Součástí tohoto ročníku je již podruhé i ilustrační soutěž.

Zadání literární části Textíku:
• do 14 let - poezie - Hračka,
• do 14 let - próza - Příběhy z hvězd,
• od 15 let - poezie - Milostné verše,
• od 15 let - próza - Zdál se mi sen.

Zúčastnit se je možné jen se svým vlastním dílem o délce textu max. 3 stránky A4, ve formátu MS Word, které nebylo ještě nikde prezentováno. Případné komiksy nebudou přijímány. Soutěžní příspěvky lze posílat e-mailem na adresu textik@epika.cz. Ve zprávě uveďte věk a kontakt (poštovní adresa, e-mail, telefon), v případě žáka nebo studenta i adresu školy. Bez těchto náležitostí nebude příspěvek přijat. Uzávěrka soutěže je 15. ledna 2014.

Přihlášením do soutěže, účastník dává souhlas k případné publikaci díla v knize vítězných a doporučených prací. Dále k následné prezentaci díla na závěrečném literárním večeru a publikaci příspěvku v měsíčníku Jindřichohradecký zpravodaj.

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží poukázky a věcné ceny, které věnují jindřichohradecké firmy. Bude udělena i Cena Města Jindřichův Hradec a cena Jihočeského klubu Obce spisovatelů. Další podrobnosti naleznete na http://epika.cz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama