POČET NÁVŠTĚV:

Load Counter

Beran prozradil, JAK PŘIJÍT O VRAHA

17. prosince 2013 v 18:19 | --- |  Co bylo

V prvním prosincovém úterku odpoledne se v písecké prodejně Elim konalkřest spojený s autogramiádou, věnovaný nové knize Ladislava Berana. Je to v pořadí už čtyřiadvacátý knižní titul tohoto píseckého autora, emeritního komisaře kriminální služby, a nazval ji přitažlivě - JAK PŘIJÍT O VRAHA. Funkce kmotry při křtu byla svěřena další Beranově kolegyni z Jihočeského klubu Obce spisovatelů - Jaroslavě Pixové.

A teď pár slov o prezentované knize: Bývalý kriminalista Michal Moudrý, člen pražské mordparty, tentokrát jako asistent advokátní kanceláře doktorky Šarlákové, vyšetřuje kriminální případy, které přináší život. Všechny případy spojuje osa Praha - Písek. Se soukromým detektivem Michalem Moudrým se mohli čtenáři setkat už v minulosti v první a úspěšné knize VRAŽDY V AFEKTU, která dostala v roce 2002 literární Cenu Jiřího Marka, udělovanou českou sekcí AIEP za nejlepší detektivku roku.

Už skutečnost, že se hned první den při křtu knižní novinky prodalo kolem sedmi desítek výtisků, svědčí o tom, že si kniha jako obvykle najde opět své čtenáře. Oceněním jsou už samotné titulky v píseckých novinách: Na Berana byla opět fronta (Písecké postřehy) a Nové kriminální příběhy se vydaly za čtenáři (Písecký deník). Tak věřme, že nastoupená cesta této Beranovy knihy bude stejně úspěšně i pokračovat.Foto: Radka Velková
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama