POČET NÁVŠTĚV:

Load Counter

Barborce pomáhá i divadlo

12. ledna 2014 v 12:31 | Hanka Hosnedlová |  Co bylo

Beznadějně vyprodané bylo lednové benefiční představení hry S tvojí dcerou ne v podání Divadla Pikl z Hluboké nad Vltavou, jehož výtěžek byl určen na pomoc jedenáctileté Barborce Sedláčkové z Českých Budějovic. Dokonce i hrající herci si zakoupili vstupenky, aby předávaný finanční obnos byl co největší.

Barborka, která je ochrnutá na ruce i na nohy, je však velká bojovnice. Naučila se malovat ústy a její obrázky jsou prostě úžasné. Získaný obnos z divadelního představení by měl přispět na její operaci, která by alespoň částečně ulehčila Barborčiným problémům.

Podle Zdeňka Pikla, vedoucího souboru divadla, velký přínos měla i prezentace tohoto velkorysého gesta v regionální televizi. Sice představení bylo již dávno vyprodané, ale rodičům Barborky se začali ozývat firmy i jednotlivci, kteří by chtěli osudem těžce zkoušené školačce pomoci především finančně. Zdá se, že tak bude naplněná nejen potřebná částka na plánovaný operační zákrok, ale sejdou se i prostředky na studijní stipendium pro Barborku.

Více o Barborce Sedláčkové se dovíte na jejích oficiálních stránkách: http://www.barcas.cz
(poznámka webmastera).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama