POČET NÁVŠTĚV:

Load Counter

Potlesk pro Lidi od vody

24. června 2014 v 11:33 | Ladislav Beran |  Archiv
Ve čtvrtek 18. června jsem se zúčastnil křtu a autogramiády ke knize LIDÉ OD VODY, jejíž autorkou je nová adeptka na členství v Jihočeském klubu Obce spisovatelů - Radka Velková.
Akce proběhla v Písku na Městském ostrově a musím dodat, že velice zdařile, takže R.Velkové musím nejen pogratulovat, ale i zatleskat.
Na křest přišla spousta lidí a z této události byla skutečně velká sláva. Navíc u vody bylo opravdu moc příjemně a mělo to tu správnou atmosféru. I když jsem do knížky zatím jen tu a tam nahlédl (mám totiž nyní na čtení málo času, dokončuji novou knihu), autorka si zaslouží velký dík za nesmírnou trpělivost, s níž obešla pamětníky voraře a sesbírala jejich vzpomínky, které by nenahraditelně časem určitě zmizely. Dík patří i nakladateli Janu Měšťanovi z Písku, který se příkladně věnuje prezentaci reigionální literatury. Jinak doufám, že od zmiňované písecké autorky to není její poslední knížka, protože tato dáma od vody (narodila se v Hladné u Albrechtic) opravdu umí. Takže, Radko, těšíme se na další knihu, která si nepochybně opět najde další věrné čtenáře...

Ladislav Beran
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama