POČET NÁVŠTĚV:

Load Counter

Právě vyšlo nové číslo Literárího Fóra

16. září 2015 v 11:26 | František Tylšar |  Fórum
Milí a milí čtenáři,
přátelé jihočeské literatury a kultury!

Právě jste otevřeli, letošní druhé, vydání almanachu Literární fórum. O tom, že je opravdu literární, svědčí nejenom drtivá převaha článků z oblasti literárního dění, ale také neustále se rozšiřující část o nových knihách. V tomto čísle jsme naplnili celých osm stran. Jihočeši píší a bez ohledu na výši DPH knihy vydávají.

Věděli jste například, že mezi nimi nalezneme i rekordmana v počtu vydaných knih, Jana Bauera? Přinášíme vám jeho odpovědi na zvídavé otázky. Ale není jediný, koho jsme vyzpovídali. Těšit se také můžete na rozhovor s Josefem Pecínovským nebo Josefem Andrlem.

Posledně jmenovaný není sice spisovatel, ale jeho dílo vepsané do kamene není o nic méně zajímavé, stejně jako keramické království vybudované Antonínem Škodou, na kterého vzpomínáme ve článku o králi jihočeských keramiků...
Také příznivci kultury nepřijdou zkrátka. Připravili jsme pro ně články téměř ze všech oblastí, ovládaných múzami.
A nezapomněli jsme ani na oblast dění, ve které bylo pro náš literární klub největším svátkem předání jihočeské literární ceny za celoživotní dílo - Číše Petra Voka. Tuto obdržel František Niedl. Gratulujeme!

Již samozřejmostí je i část s ukázkami literární tvorby našich autorů. Nechybí povídka, ukázky z knih či poezie.
Literární fórum vydáváme pro vás, milí čtenáři! Napište nám tedy, jak se vám líbí, o čem byste si rádi přečetli, pošlete svá díla či vyzvěte oblíbeného autora k publikování v dalším čísle! Bude-li to možné, rádi vyhovíme. Psát můžete na adresu redakce, uvedenou v tiráži časopisu.

Mějte se pohádkově a zachovejte nám přízeň.

Fanda :-) Tylšar

Elektronickou verzi si můžete přečíst či stáhnout === ZDE === nebo kliknutím na obrázek ve sloupci nabídek našeho blogu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anonymous forum anonymous forum | E-mail | Web | 26. ledna 2018 v 1:22 | Reagovat

We sell only high quality novelty and real passports, driver’s licenses, Id cards, resident permits, green cards, diplomas, degrees, certificates( birth, death, marriage, ielts, toeic, toefl, nebosh, bosiet, tbosiet, gre, gmat, esol etc), visa stickers, stamps and other products.
Our fake documents are all scanable, traceable, machine readable and bear all advanced security features such as the orbit hologram, micro print, laser engraving etc.
For our database registered documents, your info will get entered into the government official database. How we do it? trade secret! Information on how to send us your info will be given upon purchase!
We also have counterfeit banknotes( EUR, CAD, AUD, AED, GBP, USD etc) for sale
All Inquiries:
email: buyrealfake.documents@yandex.com or sales@buy-real-fake-documents.com
website: http://buy-real-fake-documents.com/
skype: sinclaire60
text/call: +1(443) 351-8162
wickr me: realandfakedocs

buy real certificates online, buy real passport online, buy fake us passport online, buy real and fake passport online, buy fake passport online, buy passport online, buy fake drivers license online, fake driving license online, fake birth certificates online, buy fake passports, buy fake id that scans online, buy undetectable counterfeit money online

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama