POČET NÁVŠTĚV:

Load Counter

Právě vyšlo nové číslo Literárího Fóra

16. září 2015 v 11:26 | František Tylšar |  Fórum
Milí a milí čtenáři,
přátelé jihočeské literatury a kultury!

Právě jste otevřeli, letošní druhé, vydání almanachu Literární fórum. O tom, že je opravdu literární, svědčí nejenom drtivá převaha článků z oblasti literárního dění, ale také neustále se rozšiřující část o nových knihách. V tomto čísle jsme naplnili celých osm stran. Jihočeši píší a bez ohledu na výši DPH knihy vydávají.

Věděli jste například, že mezi nimi nalezneme i rekordmana v počtu vydaných knih, Jana Bauera? Přinášíme vám jeho odpovědi na zvídavé otázky. Ale není jediný, koho jsme vyzpovídali. Těšit se také můžete na rozhovor s Josefem Pecínovským nebo Josefem Andrlem.

Posledně jmenovaný není sice spisovatel, ale jeho dílo vepsané do kamene není o nic méně zajímavé, stejně jako keramické království vybudované Antonínem Škodou, na kterého vzpomínáme ve článku o králi jihočeských keramiků...
Také příznivci kultury nepřijdou zkrátka. Připravili jsme pro ně články téměř ze všech oblastí, ovládaných múzami.
A nezapomněli jsme ani na oblast dění, ve které bylo pro náš literární klub největším svátkem předání jihočeské literární ceny za celoživotní dílo - Číše Petra Voka. Tuto obdržel František Niedl. Gratulujeme!

Již samozřejmostí je i část s ukázkami literární tvorby našich autorů. Nechybí povídka, ukázky z knih či poezie.
Literární fórum vydáváme pro vás, milí čtenáři! Napište nám tedy, jak se vám líbí, o čem byste si rádi přečetli, pošlete svá díla či vyzvěte oblíbeného autora k publikování v dalším čísle! Bude-li to možné, rádi vyhovíme. Psát můžete na adresu redakce, uvedenou v tiráži časopisu.

Mějte se pohádkově a zachovejte nám přízeň.

Fanda :-) Tylšar

Elektronickou verzi si můžete přečíst či stáhnout === ZDE === nebo kliknutím na obrázek ve sloupci nabídek našeho blogu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama