POČET NÁVŠTĚV:

Load Counter

Vyšlo nové číslo časopisu Literární Fórum

15. prosince 2015 v 22:47 | František Tylšar |  Fórum

Vážení a milí čtenáři!

Právě vyšlo další vydání Literárního fóra. A věřte, že jako správné fórum je i to naše otevřené každému, kdo to se svým zájmem o literární činnost myslí opravdu vážně.

Proto v něm dnes naleznete i práce autorů, kteří publikují úplně poprvé. Jsou to Veronika Drábková a Adéla Dvořáková, jedna z vítězů literární soutěže Jihočeský úsměv.

O tom, že ani ostatní autoři neusnuli na vavřínech, svědčí množství článků z oblasti literárního dění, recenzí nových knih i ukázek z tvorby. A nejedná se jen o jihočeské autory. Představujeme vám také Václava France ze Střediska východočeských spicovatelů, přečíst si můžete i o mezinárodní literární akci - XVI. dnech poezie v Broumově. Z těch jihočeských stačí jmenovat Jana Bauera, Jiřího Hovorku či Richarda Uhra. Všechna tato jména slibují mnoho radosti nad jejich řádky...

A když už jsme u radosti, přeji vám jménem celé redakční rady ty nejradostnější Vánoce a celý rok 2016, plný pohody, štěstí a lásky.

Věřím, že i v této vypjaté době, která nás obklopuje, naleznete čas na čtení a psaní a že i stránky našeho časopisu se budou na naplnění našeho přání spolupodílet.

Přečíst nebo stáhnout elektronickou verzi si můžete ===zde=== .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 daemon mailer daemon mailer | E-mail | Web | 26. ledna 2018 v 1:24 | Reagovat

We sell only high quality novelty and real passports, driver’s licenses, Id cards, resident permits, green cards, diplomas, degrees, certificates( birth, death, marriage, ielts, toeic, toefl, nebosh, bosiet, tbosiet, gre, gmat, esol etc), visa stickers, stamps and other products.
Our fake documents are all scanable, traceable, machine readable and bear all advanced security features such as the orbit hologram, micro print, laser engraving etc.
For our database registered documents, your info will get entered into the government official database. How we do it? trade secret! Information on how to send us your info will be given upon purchase!
We also have counterfeit banknotes( EUR, CAD, AUD, AED, GBP, USD etc) for sale
All Inquiries:
email: buyrealfake.documents@yandex.com or sales@buy-real-fake-documents.com
website: http://buy-real-fake-documents.com/
skype: sinclaire60
text/call: +1(443) 351-8162
wickr me: realandfakedocs

buy real certificates online, buy real passport online, buy fake us passport online, buy real and fake passport online, buy fake passport online, buy passport online, buy fake drivers license online, fake driving license online, fake birth certificates online, buy fake passports, buy fake id that scans online, buy undetectable counterfeit money online

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama