POČET NÁVŠTĚV:

Load Counter

Vyšlo nové číslo časopisu Literární Fórum

15. prosince 2015 v 22:47 | František Tylšar |  Fórum

Vážení a milí čtenáři!

Právě vyšlo další vydání Literárního fóra. A věřte, že jako správné fórum je i to naše otevřené každému, kdo to se svým zájmem o literární činnost myslí opravdu vážně.

Proto v něm dnes naleznete i práce autorů, kteří publikují úplně poprvé. Jsou to Veronika Drábková a Adéla Dvořáková, jedna z vítězů literární soutěže Jihočeský úsměv.

O tom, že ani ostatní autoři neusnuli na vavřínech, svědčí množství článků z oblasti literárního dění, recenzí nových knih i ukázek z tvorby. A nejedná se jen o jihočeské autory. Představujeme vám také Václava France ze Střediska východočeských spicovatelů, přečíst si můžete i o mezinárodní literární akci - XVI. dnech poezie v Broumově. Z těch jihočeských stačí jmenovat Jana Bauera, Jiřího Hovorku či Richarda Uhra. Všechna tato jména slibují mnoho radosti nad jejich řádky...

A když už jsme u radosti, přeji vám jménem celé redakční rady ty nejradostnější Vánoce a celý rok 2016, plný pohody, štěstí a lásky.

Věřím, že i v této vypjaté době, která nás obklopuje, naleznete čas na čtení a psaní a že i stránky našeho časopisu se budou na naplnění našeho přání spolupodílet.

Přečíst nebo stáhnout elektronickou verzi si můžete ===zde=== .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama