POČET NÁVŠTĚV:

Load Counter

Jihočeská žabka sází na naději

29. března 2016 v 15:55 | Hanka Hosnedlová |  Soutěže
Ještě do konce měsíce dubna mají mladí autoři šanci zapojit se do literární soutěže Jihočeská žabka, která byla vyhlášena již začátkem tohoto roku. Její třináctý ročník připravily jako obvykle Jihočeský klub Obce spisovatelů a Jihočeský kraj a soutěž je opětně určená studentům středních a vyšších odborných škol, gymnázií, učilišť a začínajícím autorům od 15 do 20 let. Vybrané téma "Naděje umírá poslední" je optimistické a dává prostor fantazii i neotřelým nápadům.
Soutěžní práce je možné posílat na e-mailovou adresu: hanhos@centrum.cz a každý soutěžící se může zapojit pouze jedním příspěvkem s maximálním rozsahem tří normostran v próze i poezii. Zaslané příspěvky nesmí být přihlášeny do žádné jiné soutěže, ani předtím jinde publikovány.
Pro vítěze soutěže je připravena vitrážová Jihočeská žabka a autoři, kteří se umístí na prvních třech příčkách, získají věcné ceny a diplomy. Slavnostní vyhlášení výsledků již zaběhnutého literárního klání za účasti vítězů a doprovázené kulturním programem se odehraje na sklonku jara v Českých Budějovicích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama