POČET NÁVŠTĚV:

Load Counter

Repríza u Heyduků

12. února 2017 v 23:36 | František Tylšar |  Archiv
Písecká sekce Jihočeského klubu Obce spisovatelů připravila ve spolupráci s Prácheňským muzeem v Písku již druhý ročník Velkého čtení spisovatelů jižních Čech. Na úspěšnou první část, která proběhla 29. ledna 2017, navázala v neděli 12. února neméně úspěšná část druhá.

V prostorách Památníku Adolfa Heyduka se tentokráte sešli spisovatelé Pavel Hrdlička, Jaroslava Pixová, Ladislav Beran, Alen Malina, Radka Velková, Zlata Měchurová a František Tylšar, ale zejména písečtí čtenáři, kteří zaplnili prostory do posledního místa.

Každý z přítomných autorů se nejprve krátce představil a potom přečetl ukázku ze svého díla. I toto odpoledne moderoval ředitel Prácheňského muzea Jiří Prášek a hrou na kytaru doprovodili Ivan Zborník a Jaromír Grégr. Sponzorem akce byl opět emeritní hotelier Karel Malířský. Děkujeme.


Prostory byly zaplněny do posledního místa.


Akci moderoval ředitel Prácheňského muzea - pan Jiří Prášek.


Jeden z autorů - spisovatel Alen Malina


Závěrečný přípitek spisovatelů - zleva: František Tylšar, Alen Malina, Ladislav Beran. V popředí Richard Uher, v pozadí Adolf Heyduk :-).

Celou fotogalerii si můžete prohlédnout na této adrese: http://fanda66.rajce.idnes.cz/Velke_cteni_spisovatelu_v_Pisku_12._02._2017/

FOTO: František a Martina Tylšarovi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Břetislav Kotyza Břetislav Kotyza | E-mail | 13. února 2017 v 9:32 | Reagovat

Tiše tleskám a gratuluji Jihočeskému klubu Obce spisovatelů. Adolf Heyduk jako by byl s vámi a mezi vámi! B.K.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama