POČET NÁVŠTĚV:

Load Counter

Vyšlo Literární fórum č. I/2017

15. března 2017 v 11:45 | Fanda :-) Tylšar |  Fórum

Vážení a milí čtenáři!


Vytvořili jsme pro vás jarní vydání časopisu Literární fórum.

Je březen a položíte-li stovce Čechů otázku: "Co se vám vybaví, když se řekne březen?", mnozí z nich odpoví - MĚSIC KNIHY. To spíš v případě starší generace. Ti mladší řeknou - MĚSÍC ČTENÁŘŮ. Co mají obě skupiny společného? Pro každého je to báječná příležitost k tomu, abychom sáhli po dobré knize. A proč se neinspirovat naším časopisem a nevyužít nabídky jihočeských autorů, kterou naleznete v recenzích Hanky Hosnedlové či v ukázkách z tvorby. Pro inspiraci si můžete také zajít na některou z besed, které s našimi autory pořádají knihovny a kulturní zařízení celého kraje. Jejich aktuální přehled naleznete na stánkách klubu: http://spisovatelejih.blog.cz/. Pro ty, kteří mají raději informace v tištěné podobě, jsme vyzpovídali dalšího autora. Tentokráte je to písecký spisovatel a básník Richard Uher.

Kromě informací o nových knihách obsahuje náš časopis také pravidelnou porci informací z literárního a kulturního života v Jihočeském kraji. O ilustrační doprovod se tentokráte postaral výtvarník a spisovatel Jiří Hovorka.

Literární fórum je časopisem nejen autorů, kteří v něm pravidelně publikují, ale i vás, čtenářů. Napište nám tedy, jak se vám líbí a co byste na jeho stránkách uvítali. E-mailovou adresu najdete na této stránce dole.
Pokud vás navštíví literární Múza, pochlubte se svým dílem. Bude-li publikovatelné, rádi ho zveřejníme v rubrice určené začínajícím autorům s názvem Rozjezdová plocha.

Přeji vám mnoho hezkých chvil nejen nad stránkami našeho časopisu, ale nad jakoukoli dobrou knihou…

Váš Fanda :-) Tylšar

Časopis si můžete prohlédnout nebo stáhnout po kliknutí na obrázek:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama