POČET NÁVŠTĚV:

Load Counter

Spisovatelé za pultem

22. června 2017 v 12:15 | Jarmila Mandžuková |  Aktuálně

Pozvánka na akci "Spisovatelé za pultem",

která proběhne v Knihkupectví Kanzelsberger, Kanovnická 3,

v Českých Budějovicích ve dnech 18. - 21. října 2017
V těchto dnech se jihočeští spisovatelé postaví nejen "přímo za pult", ale na určitou dobu vymění papír a pero či počítač za umění "poradit, doporučit a prodat". Tato jedinečná akce bude pro čtenáře a návštěvníky knihkupectví vítanou příležitostí setkat se a popovídat si se "svým" spisovatelem či spisovatelkou.

Akce "Spisovatelé za pultem" by měla být oslavou knih, čtenářů a spisovatelů. Poskytne možnost neformálních setkání i pohledů do "literární kuchyně". Navíc, vidět spisovatele či spisovatelku v roli ochotných prodavačů, bude jistě příjemným osvěžením podzimních dní.

Kupující mohou získat i malý suvenýr v podobě společné fotografie či autogramu na originální pohlednici vydané při příležitosti této akce.

Každý spisovatel bude mít svoje knihy vystavené v prostorách prodejny, měl by je podepisovat nebo přímo nabízet zákazníkům. "Služby" jsou buď po hodině (nejlépe dvakrát po dobu trvání akce) nebo najednou po dvou hodinách. Přesný rozvrh hodin si dohodneme až podle počtu zájemců a jejich časových možností.

Předběžný rozpis hodin:

středa: 12 - 18 hodin

čtvrtek: 12 - 18 hodin

pátek: 12 - 18 hodin

Pro spisovatele bude zajištěno občerstvení a malý dárek. Každý spisovatel obdrží svojí jmenovku v plastovém pouzdře (měl by ji mít na sobě v době "služby").

Samozřejmě je také cílem tuto akci co nejvíce medializovat, avizovat ji včas dopředu a v jejím průběhu prezentovat činnost a úspěchy jihočeských spisovatelů.

Pokud máte o účast zájem, přihlaste se prosím na email j.mandzukova@seznam.cz nebo na MT 720 025 806. Na těchto kontaktech Vám také ráda sdělím bližší informace.Těším se na na Vás!

Jarmila Mandžuková
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama