POČET NÁVŠTĚV:

Load Counter

Vyhlášení Ceny Miloslava Švandrlíka

2. února 2018 v 17:02 | --- |  Soutěže a příležitosti

Vyhlášení Ceny Miloslava Švandrlíka

Obec spisovatelů ČR, Městská část Praha 11 a Umělecké sdružení ARTES vyhlašují ve spolupráci s knižní distribucí KOSMAS další ročník Ceny Miloslava Švandrlíka pro nejlepší humoristickou knihu českého autora v uplynulém kalendářním roce 2017.

Návrhy na udělení Ceny Miloslava Švandrlíka lze posílat do konce dubna 2018.


Pravidla:

1. Cena se udílí za nejlepší humoristickou knihu z oblasti prózy českého autora vydanou v roce 2017, podle vročení v tiráži. Literatura pro mladé čtenáře není vyloučena.
2. Cenu obdrží autor (autoři) knihy.
3. Navržená kniha může být společným dílem dvou či tří tvůrců, nikoliv antologií.
4. Návrhy na udělení ceny mohou podávat občané a subjekty v ČR s krátkým zdůvodněním nominace do konce dubna 2018 na obě mailové adresy: slechtovam@praha11.cz a obecspis@volny.cz.
5. S návrhem je třeba dodat minimálně tři exempláře navrhované publikace v tištěné podobě a to dva exempláře na adresu: Obec spisovatelů ČR, Viktorka - Herecký dům, Ratibořice 12, 552 03 Česká Skalice a jeden exemplář na adresu: Odbor školství a kultury, ÚMČ Praha 11, Ocelíkova 672/1, 149 41 Praha 4.
Výtisky zůstanou v majetku organizátora.
Z důvodu usnadnění práce porotců je doporučeno zaslat knihy rovněž v elektronické podobě na mailové adresy: svandrlik@praha11.cz a obecspis@volny.cz.
6. O udělení Ceny rozhoduje šestičlenná porota složena ze dvou zástupců Městské části Praha 11, ze dvou zástupců Obce spisovatelů ČR a dvou nezávislých odborníků. Porota může k posuzování děl přizvat další odborníky z oblasti literatury s hlasem poradním.
7. Cena je spojena s finančním, případně i věcným darem a diplomem. Porota může navrhnout udělení čestného uznání i dalším autorům.
8. Cenu uděluje představitel Obce spisovatelů ČR, představitel MČ Praha 11 a představitel ARTES v září 2018 v rámci oslav Dny Prahy 11.


Za Obec spisovatelů - PhDr. Olga Nytrová a PhDr. Františka Vrbenská
Za Městskou část Praha 11 - Bc. Markéta Šlechtová, OŠK ÚMČ Praha 11
Za Umělecké sdružení ARTES - Václav Junek, předseda
Za společnost KOSMAS s.r.o. - Ctirad Fuchs, obchodní ředitel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama