POČET NÁVŠTĚV:

Load Counter

Jak se křtí pohádky z jihu

8. září 2018 v 21:51 | Hanka Hosnedlová |  Nové knihy
S autory Pohádek z jihu, nové knihy určené pro děti a jejich rodiče, se veřejnost bude moci setkat ve čtvrtek (13. září) v 17 hodin v Domě knihy Kanzelsberger v Českých Budějovicích.

Tady bude veřejnosti představena nejnovější publikace z pravidelné produkce Jihočeského klubu Obce spisovatelů, kterou pod názvem Pohádky z jihu vydalo jindřichohradecké nakladatelství Epika. Na pohádkovém sborníku se podílelo patnáct regionálních autorů. Čtrnáct z nich je podepsáno pod texty vybraných pohádek - Petr Šulista, Stanislava Bumbová, Pavel Hrdlička, František Tylšar, Vladimír Janda, Hanka Hosnedlová, Jiří Sláma, Jana Dohnalová, Ladislav Beran, Vlasta Dušková, Vladimír Sulek, Erika Suchanová, Martin Koreček a Natálie Nera, patnáctým je pak inspirativní ilustrátor Jiří Hovorka. "Knižní tvorby pro děti, zejména v regionálním měřítku, není zrovna mnoho, a proto jsme rádi, že jihočeští spisovatelé přišli s tímto knižním projektem právě na začátku školního roku," dodává Petr Pistulka, vedoucí Domu knihy Kanzelsberger.
Slavnostní prezentaci nové pohádkové knihy doplní hudební vstupy Vladimíra Sulka s kytarou a písničkami, rovněž věnovanými hlavně dětským posluchačům. A následovat bude samozřejmě i klasická autogramiáda s přítomnými autory jednotlivých pohádek.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama